همه چیز درمورد کفپوش های ورزشی

ساخت وبلاگ

اساس هر سالن ورزشی و سالن ورزشی: کف زمین. اطلاعات بیشتر در مورد کف های ورزشی ما را اینجا بخوانید.

بسته به نوع کاربرد قیمت کفپوش ورزشی عملکردهای مختلفی دارد. به عنوان مثال ، یک کف خوب هنگام انجام تمرینات کف مانند فشار دادن و نشستن ، راحتی لازم را فراهم می کند. بهداشت نیز نقش دارد. یک کف خوب باید رطوبت را به سرعت و به راحتی پاک کند و به راحتی تمیز شود.

در محیطی که آموزش به طور عمده با وزنه های آزاد (هالتر ، دمبل ، کتری) انجام می شود ، یک کف عمدتا برای محافظت از سطح و مواد تمرینی کار می کند ، بدین ترتیب کف علاوه بر جذب شوک عایق صدا را نیز فراهم می کند. هنگام انداختن وزنه ، مانند وزنه برداری و تمرین متقاطع ، یک سطح مناسب کاملاً ضروری است - حتی هنگام تمرین با صفحات سپر.

سرانجام ، کف خوب به دلیل خاصیت ضد لغزش ، با جلوگیری از لیز خوردن افراد و تجهیزات باعث افزایش ایمنی در حین تمرین می شود.

بیشتر کف های ورزشی - حصیر ، تشک پازلی یا کاشی - از لاستیک مخصوص (گرانول) ساخته شده اند. کیفیت کف اصولاً با ضخامت و چگالی لاستیک تعیین می شود ، بدین وسیله لاستیک قالب ریزی شده کیفیت بالاتری نسبت به لاستیک فشرده ارائه می دهد. کف های نامناسب به دلیل استفاده زیاد و شدید به طور دائمی فرسوده می شوند ، زودتر فرسوده می شوند ، رطوبت را به درستی از بین نمی برند و حتی ممکن است به دلیل مواد استفاده شده و بهداشت نامناسب ، سلامتی را تهدید کنند.

تشک لاستیکی
این تشک لاستیکی با ضخامت 10 میلی متر در اندازه های 50 x 50 سانتی متر تا 200 100 100 سانتی متر موجود است ، برای استفاده محلی یا پوشاندن کل اتاق مناسب است. به این ترتیب ، شما در حال حاضر به چند تشک برای اثاث کشی اطراف قفسه یا تجهیزات تناسب اندام / قدرت نیاز دارید.

این تشک برای پوشش سطوح بزرگتر بصورت رول نیز موجود است. پس از آن شما می توانید ضخامت 8 و 10 میلی متر را انتخاب کنید. یک نوع 8 میلی متری نیز با تراکم فوق العاده زیاد وجود دارد.

تشک های لاستیکی را می توان به راحتی به صورت نواری - شل ، یا چسب زده یا با نوار دو طرفه چسباند و چسباند.

تشک و سکوها را رها کنید
تشک های قطره ای ، همانطور که از نامش پیداست ، همانطور که در وزنه برداری و تمرینات کراس فیت معمول است ، برای انداختن وزنه (از ارتفاع زیاد) این حصیرها با ضخامت 4 سانتی متر بسیار ضخیم تر از حصیرهای لاستیکی استاندارد هستند.

در مجموعه ما ، یک تشک آزاد کننده عالی ساخته شده از لاستیک فشرده و یک تشک با کیفیت عالی ساخته شده از لاستیک قالب ، از مارک برتر ATX وجود دارد. تشک دوم نسبت به دسته قبلی با دوام تر و سنگین تر است و برای ایجاد یک سکوی وزنه برداری یا وزنه برداری بسیار مناسب است.

وزنه برداران و وزنه برداران جدی ممکن است بیشتر به یک سکوی آماده وزنه برداری یا سکوی وزنه برداری علاقه مند شوند. چنین سیستم عامل هایی را نباید در سالن ورزشی تخصصی از دست داد. برای آشنایی بیشتر با انواع کفپوش ساختمان کلیک کنید

حصیرهای پازلی لاستیکی
به جای تشک لاستیکی ، می توانید تشک پازلی را نیز انتخاب کنید. به عنوان مثال ، این حصیر 100 100 100 سانتی متر ، در ضخامت های 1.7 سانتی متر و 2 سانتی متر موجود است. مزیت این حصیرها این است که به راحتی پازل شدن آنها با هم انجام می شود و چسباندن آنها ضرورتی ندارد. این حصیرها را می توان با لبه ها و گوشه های (شیب دار) تمام کرد.

این حصیر با ضخامت 1.2 سانتی متر می تواند تقریباً روی هر سطحی قرار گیرد. پوشش های کف موجود مانند چوب و فرش لازم نیست که برداشته شوند. یک مزیت اضافی این تشک ها این است که سطح نباید سطح باشد و بی نظمی های کوچک قابل تحمل است.

این تشک پازل باریک ، اما با چگالی فوق العاده زیاد ، ترکیبی از میرایی بالا و جذب شوک با ضخامت فقط 8 میلی متر است.

تشک های پازلی فوم
به عنوان مثال ، برای اتاق های کلاس گروهی ، جایی که هیچ آموزشی با وزنه های (سنگین) وجود ندارد ، تشک های پازل کف وجود دارد. این تشک ها از لاستیک فوم ساخته شده اند و علاوه بر محافظت ، عمدتا به منظور ایجاد راحتی و ایمنی هستند. همچنین برای انجام ایروبیک در خانه ایده آل است.

سرانجام ، این حصیرهای پازل در هر چهار قطعه ، با سطح کلی 1.25 1. 1.25 متر ، در دسترس هستند.

کاشی های لاستیکی
آیا بدنبال درجه جذب و جذب بسیار بالایی هستید؟ این کاشی های لاستیکی 100 100 100 سانتی متر در ضخامت 2 سانتی متر و 3 سانتی متر موجود است. این کاشی ها برای پوشاندن کامل یک اتاق یا قسمت بزرگی از آن ایده آل هستند ، اما در اصل می توانید از آنها به صورت محلی ، مثلاً در زیر واحد قدرت نیز استفاده کنید. در این صورت ، عاقلانه است که آنها را با لبه های شیب دار به پایان برسانید ، تا روی آنها نروید.

این کف پوش طرح پارکت ها با اندازه 50 50 50 سانتی متر 3 سانتی متر ضخامت دارند و در صورت درخواست حتی در ضخامت های 4 تا 10 سانتی متر نیز برای جذب بسیار زیاد و جذب شوک در دسترس هستند.

طیف گسترده ای از کف های ورزشی
طیف وسیعی از کفهای ورزشی ما ، از جمله چمن مصنوعی و کاشیهای چمن مصنوعی ، را برای انجام تمرینات با پرولر یا سورتمه در اینجا مشاهده کنید.

آیا در سالن ورزشی خانه خود طبقه خاصی دارید؟ یا آیا بتن ، ورقه ورقه یا فرش "معمولی" وجود دارد؟ واکنش خود را با ما در میان بگذارید

منبع

همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی...
ما را در سایت همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی دنبال می کنید

برچسب : کفپوش,قیمت کفپوش,خرید کفپوش, نویسنده : مریم نظری mahddecorasion بازدید : 217 تاريخ : شنبه 8 خرداد 1400 ساعت: 20:14