خرید آنلاین بهترین موکت ایرانی

ساخت وبلاگ

خرید موکت کار آسانی نیست ... و فاکتورهای زیادی در بازی وجود دارد! از سبک ، اندازه ، کیفیت ، مقاومت در برابر لکه ها ، عامل "مد" و موارد دیگر. بنابراین ، همیشه داشتن برخی راهنماها هنگام انتخاب خوب است. امروز ما به یکی از سخت ترین نکات توجه خواهیم کرد: اندازه.

اولین چیزی که برای انتخاب خرید موکت آنلاین خود باید بدانید این است که عملکرد اصلی این عنصر تزئینی محدود کردن فضا است. بله ، ممکن است گرما ، لمس رنگ و جو را نیز فراهم کند ، اما سهم بزرگ آن در دکوراسیون این است که بگویید: "این اتاق نشیمن است" یا "اینجا جایی است که می خوریم". با این حساب ، تصمیم گیری صحیح کمی آسان تر می شود.

چراغ رنگ موکت آشپزخانه سفید

تابلو موکت های زندگی صندلی های پنجره گیاهان
موکت | هومی

اتاق نشیمن شناور مقابل صندلی کنار دیوار

به طور کلی ، دو نوع اتاق نشیمن وجود دارد: بزرگترین ، جایی که مبلمان "شناور" است (یعنی فضای آنقدر توسط دیوارها محدود نشده است) و کوچکترین ، که مبل اصلی در مقابل دیوار است ، به عنوان مثال . در حالت اول ، لازم است موکتی خریداری کنید که فضای آن را محدود کند ، از جمله صندلی ها و مبل ها. اگر یکی خیلی کوچک بخرید که فقط زیر میز قهوه باشد ، فضا را کوچکتر و بدون حس زیاد جلوه می دهید. در اتاق های نشیمن بزرگتر ایده آل این است که چهار پایه صندلی و مبل ها روی موکت یا حداقل دو پایه جلوی آن باشد. و در این مرحله سازگاری بسیار مهم است: اگر چهار پایه مبل روی موکت باشد ، چهار پایه صندلی یا صندلی نیز. اگر چنین موکت بزرگی ندارید ، بگذارید فقط دو نفر جلوی آن استراحت کنند ، اما در همه مبلمان یک قانون مشابه را تکرار کنید ، تا عمدی به نظر برسد.

اگر اتاق نشیمن شما کوچکتر است ، هنوز لازم است فضای را محدود کنید. تنها تفاوت در این است که می توانید موکتی را انتخاب کنید که زیر مبل قرار نگیرد ، اما فقط جلوی پاها باشد.

موکت شومینه آینه صندلی نشیمن
www.homebunch.com

در اتاق ناهار خوری چه باید کرد؟

اگر به دنبال موکت برای اتاق ناهارخوری هستید ، نکاتی نیز برای انتخاب موکت مناسب برای این فضا وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. اولین و اساسی ترین نکته این است که موکت باید کل فضای میز و صندلی ها را پوشش دهد و حرکت طبیعی اینها را نیز در نظر بگیرید. به عبارت دیگر ، موکت نمی تواند فقط پشت پایه های صندلی به پایان برسد ، اما باید اجازه دهد کسی حرکت کند و روی آن بنشیند. به طور کلی ، موکت باید 50 تا 70 سانتی متر از هر طرف بزرگتر از میز باشد.

همچنین مهم است که موکت به دیوار نچسبد. در این حالت ، یک موکت بزرگ باعث می شود فضا تنگ و بهم ریخته به نظر برسد. در حالت ایده آل ، باید حداقل 18 اینچ فاصله بین لبه موکت و دیوار وجود داشته باشد.

به طور کلی ، تشک باید همان شکل جدول را داشته باشد. یعنی اگر میز گرد است ، موکت باید گرد باشد.

موکت رنگارنگ اتاق غذاخوری
موکت | هومی

موکت رنگارنگ اتاق غذاخوری
موکت | هومی

چراغ آویز آشپزخانه موکت گرد کرم
www.pinterest.com

یک موکت خیلی کوچک؟ همه چیز گم نشده است!

و اگر راهنمای خرید انواع موکت برای هر فضایی که بخواهید دارید که به دلیل طراحی آن عاشق آن هستید ، اما آنقدر بزرگ نیست که بتوانید در اتاق نشیمن از آن استفاده کنید ، نگران نباشید ، هنوز گزینه هایی وجود دارد. یک ایده خوب این است که موکتی به اندازه لازم سیزال یا جوت بخرید ، به عنوان پایه خنثی استفاده کنید و موکت کوچکتر را روی آن قرار دهید ، به عنوان رنگی. بنابراین ، همه خوشحال هستند.

موکت رنگ صندلی های زندگی گیاه
 

موکت رنگارنگ اتاق غذاخوری
موکت | هومی

آخرین نکته

اگر هنوز مطمئن نیستید به چه اندازه ای نیاز دارید ، تمرین زیر را انجام دهید: فضایی را که فکر می کنید نوار نقاب باید از آن استفاده کند ، روی زمین مشخص کنید. بهش نگاه کن. به نظر خوب میاد؟ سپس اندازه گیری ها و voila را انجام دهید ، شما در مورد اندازه مناسب موکت مورد نیاز خود کاملاً روشن هستید. اگر دقیقاً به همان اندازه پیدا نکردید ، همیشه بهتر است یک سایز بزرگتر انتخاب کنید.

منبع

همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی...
ما را در سایت همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی دنبال می کنید

برچسب : موکت,خرید موکت,قیمت موکت,انواع موکت,موکت ایرانی, نویسنده : مریم نظری mahddecorasion بازدید : 286 تاريخ : چهارشنبه 12 خرداد 1400 ساعت: 18:54