برای بالکن یا تراس چمن مصنوعی چی بخرم؟

ساخت وبلاگ

اگر در یک آپارتمان شهری زندگی می کنید ، معمولاً آنقدر خوش شانس نیستید که باغچه خانه خود را در پشت خانه داشته باشید. در عوض ، اگر حداقل در خانه خود یک تراس یا بالکن دارید ، خود را خوش شانس بدانید. مطمئناً می خواهید این واحه کوچک را در هوای تازه تا حد ممکن زیبا کنید. شما گیاهان سبز برپا می کنید ، یک تزئین جذاب ارائه می دهید و مبلمان دنج بالکن خریداری می کنید. با این وجود ، هنوز یک جنبه آزار دهنده وجود دارد: کف بتونی خاکستری نه تنها سرد و خسته کننده به نظر می رسد ، بلکه پس از سالها استفاده اغلب زیبا نیست. چمن مصنوعی در بالکن یکی از راه های بهبود چشمگیر فضای بیرون است.
ویژگی ها ، مشخصات و مزایای گران مصنوعی
چمن مصنوعی برای تراس به همان اندازه چمن واقعی سبز است و در نگاه اول در واقع فریبکارانه واقعی به نظر می رسد. الیاف پلاستیک به طور دقیق پردازش می شوند ، بنابراین راه رفتن با پای برهنه روی فرش نیز بسیار دلپذیر است. فرش چمن در کمترین زمان ریخته می شود و کف بتونی برهنه به سرعت از بین می رود. چمن همیشه سبز برای همه مناطق بیرونی ایده آل است: برای باغ زمستانی یا منطقه ای در باغ شما ، بلکه همچنین برای تراس ها و بالکن ها. او مزایای زیر را به شما تضمین می کند:

مراقبت از آن آسان است: آبیاری و کود لازم نیست
لازم نیست چمن مصنوعی تراش داده شود
می توان راحت تر از بسیاری از پوشش های کف دیگر (کاشی ، سنگ طبیعی)
می توان در تمام طول سال - حتی در زمستان - خارج از خانه ماند
آب و هوا و رنگ سبز مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش
چمن در تمام طول سال سرسبز و سبز است
احساس نرمی و راحتی می کند
با دوام و مقاوم
همچنین برای گلخانه ها یا اتاق کودکان در خانه مناسب است
به محض اینکه چمن سبز خود را چیدید ، فضای بیرونی شما بسیار تازه و طبیعی به نظر می رسد. اکنون فقط به چند گیاه و یک دکوراسیون جذاب نیاز دارید تا فضای واقعی خوبی ایجاد کنید.

بسیاری از رنگ ها و ساختارها برای چمن مصنوعی موجود است
بسیاری از رنگ ها و ساختارها برای چمن مصنوعی موجود است
چگونه می توان مصنوعی مصنوعی را پیدا کرد
پیشنهادات زیادی برای فرش چمن در بازار وجود دارد. یک فروشگاه بزرگ سخت افزار مطمئناً چندین نوع چمن مصنوعی در محدوده خود دارد. مهم است که هنگام انتخاب به کیفیت توجه کنید. اگر هنگام خرید در مکان نامناسبی پس انداز کنید ، برای مدت طولانی از چمن خود لذت نخواهید برد. با نکاتی که در راهنمای امروز وجود دارد ، چمن مصنوعی مناسب برای فضای بیرونی خود خواهید یافت.

کیفیت بالا ظاهر طبیعی را تضمین می کند
وقتی در نگاه اول به محصولات ارزان قیمت نگاه می کنید ، متوجه می شوید که این محصولات چمن مصنوعی هستند. در مقابل ، نسخه های با کیفیت بالا فریبندهانه واقعی به نظر می رسند. هنگامی که از فرآیند پیچیده تافتینگ برای تولید استفاده می شود ، ظاهر واقعی ترین راهنمای خرید چمن مصنوعی حیاط ویلا است. در اینجا چمن مصنوعی به صورت دسته ای سوزن زده می شود. این تصور ایجاد می شود که تیغه های واقعی چمن در واقع از زمین بیرون می آیند. در مورد پوشش نمدی سوزنی وضعیت متفاوت است: در اینجا سطح بسته و مات به نظر می رسد ، به طوری که چمن مصنوعی خیلی واقعی به نظر نمی رسد. حتی جوش ها روی چمن مصنوعی قابل توجه نیستند.

یکپارچه محافظت در برابر آفتاب برای ماندگاری رنگ طولانی
علاوه بر این ، کیفیت تأثیر زیادی در دوام چمن مصنوعی دارد: در حالی که پس از چند هفته انواع ارزان قیمت فرسوده به نظر می رسند ، اما انواع کیفی آنها بیش از یک تابستان دوام می آورند. بنابراین ، قبل از خرید ، تعداد ساعات آفتاب نشان داده شده را بررسی کنید. هرچه این عدد بیشتر باشد ، پایداری اشعه ماورا بنفش بیشتر است. این بدان معنی است که فرش چمن برای مدت طولانی سریع رنگ می ماند.

زهکشی از رشد کپک جلوگیری می کند
در حالت ایده آل ، چمن مصنوعی همیشه سبز باید دارای زهکشی باشد. از جمع شدن آب بین کف بتن و چمن جلوگیری می کند. در عوض ، آب باران سریعتر خشک می شود و از تشکیل قالب جلوگیری می شود.

چمن مصنوعی به راحتی در بالکن خوابیده است
چمن مصنوعی به راحتی در بالکن خوابیده است
تخمگذار مصنوعی - این آسان است
گذاشتن مزایا و معایب چمن مصنوعی در بالکن مشکلی ندارد. پیش نیاز یک طبقه هم سطح است ، همانطور که معمولاً در تراس ها و بالکن ها به هر حال وجود دارد. کل منطقه را کاملاً اندازه گیری کنید. مزیت این است که حصیر چمن همیشه مطابق با ایده های شما قابل برش است. بنابراین ممکن است برای گیاهان یا روشنایی باغچه خود فرورفتگی بگذارید. شما به ابزار حرفه ای نیاز ندارید ، فقط یک چاقوی فرش خوب یک مورد ضروری است. شما به احتمال زیاد فرش چمن خود را بر اساس متر مربع مورد نظر خود به شکل مستطیل خواهید گرفت و سپس باید آن را به اندازه برش دهید. علاوه بر این ، فرش معمولاً دارای زیرپوش یا زیر لایه است که باید اندازه آن را نیز برش دهید.

برای راهنمایی هنگام تخمگذار کافیست از نمای کلی زیر استفاده کنید:

یک ژئوتکستایل بگذارید تا کف بتونی از چمن مصنوعی جدا شود.
چمن مصنوعی را روی آن بغلتانید.
لبه ها را هر طور که دوست دارید کوتاه کنید.
همیشه به خطوط حاشیه مرز توجه کنید.
اگر عرض بالکن شما از چهار متر بیشتر باشد ، درز ایجاد می شود.
لبه های فرش ها را به طور مرتب برش دهید ، سطوح بریده شده را نزدیک هم قرار داده و درز را با نوار چسب وصل کنید.
چفت و بست اضافی معمولاً مورد نیاز نیست ، بنابراین می توان چمن مصنوعی را آزادانه بر روی کف بتن گذاشت.

منبع

 

همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی...
ما را در سایت همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی دنبال می کنید

برچسب : خرید چمن مصنوعی, قیمت چمن مصنوعی,چمن مصنوعی,چمن مصنوعی بالکن, نویسنده : مریم نظری mahddecorasion بازدید : 271 تاريخ : يکشنبه 9 خرداد 1400 ساعت: 20:47