چرا موکت تافتینگ یک موکت ویژه است

ساخت وبلاگ

با یک موکت شما فضای داخلی خود را ایجاد می کنید. در هر اتاق از خانه و حتی خارج از خانه می توانید با موکت یا موکت منطقه کار کنید تا محیط و ظاهر مناسبی ایجاد کنید. با یک موکت روی زمین نه تنها یک اتاق را می پوشانید ، بلکه از آکوستیک خوب نیز اطمینان حاصل می کنید و آخرین ، نه مهمترین نکته ، اطمینان از گرم بودن پا. علاوه بر این ، با یک موکت شما تعادل و وحدت کامل در فضای داخلی خود را تضمین می کنید.

موکت را کجا بگذارم؟
می توانید خرید موکت پرز بلند ها را در هر جای خانه و حتی بیرون آن قرار دهید. به عنوان مثال ، قسمت نشیمن در اتاق نشیمن یا ناهارخوری را در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید فضای اتاق خواب ، اتاق کودکان و آشپزخانه را با استفاده از یک موکت بدهید.

می توانید یک دونده موکت را در راهرو یا هنگام فرود انتخاب کنید. به این ترتیب صدا را قطع کرده و بلافاصله راهرو را به زیبایی می پوشانید. برای یک موکت در مهد کودک ، مهد کودک یا آشپزخانه ، ماده ای را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شود و در پایین یک لایه ضد لغزش داشته باشد. شما همیشه می توانید یک موکت را با گرمایش از کف انجام دهید. توجه داشته باشید که یک موکت می تواند انتقال گرما را کمی دشوارتر کند.

موکت های بیرون کاملا معاصر هستند. با موکتی مناسب برای استفاده در فضای باز ، باغ یا تراس شما به منزلی برای اتاق نشیمن شما تبدیل می شود. در تمام طول تابستان می توانید یک موکت در فضای باز بگذارید. این موکت ها به گونه ای ساخته شده اند که در برابر تأثیرات مختلف جوی مقاوم هستند. این بسیار مفید است!

نکته: با زیرانداز موکت غیر لغزنده ، موکت نه تنها بهتر در جای خود می ماند ، بلکه باعث افزایش عمر موکت و جلوگیری از چین خوردگی می شود.

چگونه موکت می اندازید؟
آیا به نظر شما مهم است که مبل ، میز قهوه و موکت شما یک کل باشد؟ مطمئن شوید که پایه های جلوی مبل روی موکت قرار گرفته اند. اگر به دنبال موکتی با طراحی چشمگیر هستید ، موکت خود را زیر آن قرار ندهید ، بلکه فقط جلوی مبل قرار دهید.

در اتاق خواب می توانید یک دونده باریک کنار یا پایین تخت خود قرار دهید. یا موکتی بزرگتر را انتخاب کنید که تقریباً کاملاً زیر تخت باشد. سپس موکت از دو طرف تخت بیرون زده تا شما با پاهای گرم از رختخواب بلند شوید.

موکت چه سایزی نیاز دارم؟
اندازه های معمول موکت (استاندارد) عبارتند از: 120x170 سانتی متر و 160x230 سانتی متر. اگر به دنبال چیزی بزرگتر هستید موکتی با ابعاد 200x290 سانتی متر یا 240x340 سانتی متر انتخاب کنید.

تصویر
تصویر
موکت زیر مبل
موکت 160x230 سانتی متری زیر یک کاناپه 2 یا 2/5 نفره بسیار زیبا به نظر می رسد ، اما آیا شما یک کاناپه 3 نفره دارید؟ سپس موکتی با اندازه 200x290 سانتی متر انتخاب کنید. در هر صورت مطمئن شوید که موکت از دو طرف مبل کمی بیرون زده است. با یک مبل گوشه ای ، شما فقط اجازه می دهید که موکت کمی از کنار و بدون زاویه بیرون بیاید.

موکت زیر میز ناهار خوری
آیا به دنبال موکت زیر میز غذاخوری هستید؟ اطمینان حاصل کنید که موکت از هر طرف حداقل 60 سانتی متر بیرون زده باشد تا صندلی ها به زیبایی روی موکت قرار بگیرند. در نهایت به موکتی با حداقل عرض 200 سانتی متر خواهید رسید.


نکته: آیا می خواهید بدانید که یک موکت اندازه مشخص در فضای شما چگونه ظاهر می شود؟ سپس روزنامه هایی به اندازه موکت روی زمین بگذارید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که موکت خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست.

کدام ماده موکت؟
موکتهایی وجود دارد که از مواد طبیعی یا مصنوعی ساخته شده اند. موکت های موجود در مواد طبیعی مانند جوت ، پشم ، پنبه یا پوست حیوانات خودنمایی می کنند! مواد طبیعی نیز ظاهری گرم و محکم به اتاق می دهند.

موکت پنبه ای مزیت
 شستشو در ماشین لباسشویی در دمای پایین آسان است. ایده آل برای زیر میز غذاخوری
از پوست گاو و پوست گوسفند بهره مند شوید
 فضای داخلی خود را کاملا کامل کنید. موکت پوست حیوانات در کف چوبی بسیار زیبا به نظر می رسد و جلوه گرمی بیشتری می بخشد.
مشاهده همه پوسته های گوسفند>
از موکت های مصنوعی بهره مند شوید
 آسان تمیز میشود
 تغییر رنگ کم یا بدون تغییر
 گرد و غبار را جذب نکنید
موکت های ساخته شده از مواد مصنوعی اغلب برای استفاده در فضای باز مناسب هستند ، برای مهد کودک و حتی حمام مناسب هستند. نگهداری موکتهای وینیل حتی راحت تر است ، زیرا می توانید آنها را با پارچه مرطوب تمیز کنید.

کدام شکل قیمت موکت تافتینگ را می توانم بهترین انتخاب کنم؟
شکل موکت نیز از عوامل تعیین کننده است.

به عنوان مثال یک موکت مستطیل شکل بر طول اتاق تأکید دارد. موکت های گرد ، خطوط مستقیم خانه را شکسته و از این رو جلوه ای بازیگوشانه و چشمگیر دارند. موکت های گرد نیز در فضاهای کوچکتر بسیار زیبا به نظر می رسند. امروزه علاوه بر موکتهای گرد ، موکتهای بیضی بیشتری نیز شاهد هستیم.

نکته: چندین موکت از مواد ، طرح ها ، رنگ ها یا اشکال مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید و بگذارید کمی روی هم قرار بگیرند. این یک اثر بازیگوشانه را فراهم می کند. این کاملاً ران است و به آن لایه بندی نیز می گویند.

موکت چاپی یا ساده؟
اگر پارچه ای دارای الگو باشد ، شما از طرح صحبت می کنید. به چاپ حیوانات فکر کنید

، نقطه یا وصله. موکتی با نقش و نگار در فضای داخلی شما چشم نواز است و فضای بیشتری به اتاق می بخشد. موکت هایی با چاپ پرنعمت و پارچه کاملاً روند امروزی هستند. اگر فضای داخلی با طراحی کلاسیک ، روستایی یا مدرن دارید ، یک موکت پرنعمت انتخاب کنید. همه چیز ممکن است!راهنمای خرید موکت مناسب با مد

آیا می توانید از نمایشی در فضای داخلی خود استفاده کنید؟ سپس موکتی عالی با چاپ گرافیکی انتخاب کنید. این برای هر کسی که سبک زندگی اسکاندیناوی و مدرن را دوست دارد عالی است! آیا ترجیح می دهید در اتاق نشیمن خود آرامش ایجاد کنید؟ سپس یک موکت ساده انتخاب کنید. سپس می توانید با رنگ بازی کنید یا آن را ایمن بازی کنید و به رنگ بژ یا خاکستری بی انتها بروید. اگر قبلاً لوازم جانبی شلوغ یا کاغذ دیواری شلوغی دارید ، یک موکت ساده نیز انتخاب خوبی است. آیا موکت را زیر میز غذاخوری می گذارید؟ توجه داشته باشید که این طرح تا حدی در زیر میز پنهان شده و فقط لبه های آن قابل مشاهده است.

موکت چه رنگی؟
با موکتی به رنگ برجسته در فضای داخلی خود بیانیه می دهید. به عنوان مثال اگر مبل رنگی کنیاک دارید موکت زرد را انتخاب کنید. بگذارید این رنگ در جایی از فضای داخلی شما برگردد ، این به حداقل ممکن مجاز است (لوازم خانگی ، کوسن های تزئینی).

آیا می خواهید موکت به عامل ارتباطی در فضای داخلی شما تبدیل شود؟ سپس موکتی متناسب با رنگ های داخلی خود انتخاب کنید. برای مثال با یک مبل خاکستری ، یک موکت با سایه های خاکستری اطمینان حاصل می کند که منطقه نشیمن شما باعث ایجاد آرامش می شود.

پرز زیاد یا انبوه کم؟
آیا به دنبال موکتی هستید که گرما و لوکس بودن را تابانده باشد؟ یک موکت پر از تکه یا موکت پشمالو انتخاب خوبی است.

موکت شمع بلند مزیت
روی پاهای شما خوشایند است و دارای اثر جذب و عایق صدا است
راحتی ، گرما و ظاهری لوکس را فراهم می کند
در حالی که موکت های پرز بلند جلوه ای گاه به گاه ارائه می دهند ، موکت هایی که دارای انبوهی از پارچه نیستند ، مجموعه ای محکم تر ایجاد می کنند.

منبع

همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی...
ما را در سایت همه چیز در مورد دکوراسیون داخلی دنبال می کنید

برچسب : موکت,خرید موکت,قیمت موکت,انواع موکت,موکت تافتینگ,موکت پرز بلند, نویسنده : مریم نظری mahddecorasion بازدید : 339 تاريخ : يکشنبه 9 خرداد 1400 ساعت: 4:59